УКРАЇНА

09:53

21.05

Влада

У Криму активно порушують договір із КМУ про ціни на паливо

0

У Криму тільки дві компанії - «Чорноморнафтогаз» і «Альянс» дотримуються домовленостей з Кабінетом Міністрів України про ціни на паливо і, зокрема на продаж на своїх АЗС бензину «дешевих» марок. Про це заявили джерела, близькі до паливно-енергетичного комплексу Криму, передає «Кримська лінія».

«Складається дивна ситуація, коли на АЗС тільки цих двох компаній, можна купити бензин марок А-76 і А-80», - зазначають джерела. На їхні дані, інші компанії не продають ці марки бензину за гроші, а відпускають його тільки за талонами (за межевою ціною, обговореною з Кабміном), домовляючись з керівниками підприємств про «додаткові послуги» з кожного літра не менше 10 % від вартості, що є фактичним підвищенням його вартості.

Приміром, якщо межева ціна бензину А-76 виставляється 2,60 грн. за 1 літр, то фактично він відпускається за ціною рівною 1 літра 95-го.

З початку року працівники кримського головкому МВС України перевірили 163 АЗС в автономії, що належать 78 суб’єктам підприємницької діяльності. Перевірками виявлено понад 220 порушень. Сума штрафних санкцій до порушників перевищила 180 тис. грн.

За даними управління податкової міліції в Автономній Республіці Крим на території півострова реалізують нафтопродукти 228 суб’єктів підприємницької діяльності, яким належить 431 АЗС.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus