УКРАЇНА

14:44

26.05

Влада

Виборчі дільниці комп’ютеризують

0

Президент України Леонід Кучма підписав розпорядження «Про застосування автоматизованих інформаційних систем у процесі підготовки і проведення у 2004 році виборів Президента України». Про це «proUA» повідомили в прес-службі президента.

Документ видано з метою забезпечення відкритості та прозорості підготовки і проведення виборів президента, оперативного встановлення і своєчасного оприлюднення на території України та за її межами результатів народного волевиявлення.

Згідно з розпорядженням, Глава держави постановив підтримати пропозиції Центральної виборчої комісії про застосування у процесі підготовки і проведення виборів президента України автоматизованої інформаційної системи «Вибори» та проведення відеоконференцій з окремими територіальними та дільничними виборчими комісіями у день виборів.

Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям доручено вирішити питання щодо забезпечення територіальних виборчих комісій на період з 12 серпня по 28 листопада 2004 року необхідною комп’ютерною і телекомунікаційною технікою, відповідним програмним забезпеченням, засобами зв’язку, інвентарем та оргтехнікою, а також кваліфікованими фахівцями для обслуговування комп’ютерних робочих станцій.

Міністерство транспорту та зв’язку України, Раду міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київську та Севастопольську міські державні адміністрації зобов’язано забезпечити надійний телекомунікаційний зв’язок для передачі інформації про підготовку і проведення виборів президента від територіальних виборчих комісій до Центральної виборчої комісії.

Глава держави доручив Кабінету Міністрів України вирішити до 12 серпня 2004 року питання щодо порядку оплати користування наданими територіальним виборчим комісіям комп’ютерною, телекомунікаційною технікою, інвентарем та каналами зв’язку.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus