УКРАЇНА

14:28

27.05

Влада

Єврокомісія ладна дати грошей ПЕКу України

0

Єврокомісія ладна вивчити можливість фінансування проектів у паливно-енергетичному комплексі (ПЕК) України. Про це заявив міністр палива та енергетики, президент НАЕК «Енергоатом» Сергій Тулуб учора, 2 серпня, покликаючись на в.о. глави представництва Єврокомісії в Україні Елен Крей.

Тулуб сказав, що на асамблеї донорів ухвалене таке рішення, і Єврокомісія та ЄБРР ладні розглядати всі питання, пов’язані з ПЕК України. «Вона (Елен Крей – авт.) сказала, що ми (Єврокомісія – авт.) ладні розглядати всі ваші пропозиції, є довіра, є впевненість в Україні, і це були найкращі слова, які я чув за останній тиждень», - зазначив міністр.

Раніше, 29 липня, Е.Крей заявляла: «Ми вже проговорили з країнами - членами ЄС, що якщо Україна погодиться з нашими пропозиціями, ми почнемо грандіозний проект з інтеграції України в європейську електроенергетичну систему».

Нагадаємо, що 29 липня НАЕК «Енергоатом» підписала кредитні угоди з Європейським банком реконструкції і розвитку (ЄБРР) і Еurаtомом на залучення кредитних коштів на загальну суму 125 млн. дол. Кредит під ставку Libor плюс 1 дають терміном до 15 років.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus