УКРАЇНА

23:25

24.01

матеріали по темі:

Влада

Ціни на хліб залишаться стабільними до липня

0

Уряд вважає, що поточна ситуація на ринку зерна і борошна не дає підстав для зростання цін на хліб і до кінця першого півріччя вони залишаться стабільними. Уряд України, як і раніш, оцінює мінімально необхідний обсяг імпорту продовольчого зерна на рівні 700 тисяч тонн із початку календарного року. Про це повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

Зокрема, віце-прем’єр-міністр України Іван Кириленко на брифінгу 17 березня відзначив, що цього року Україна вже імпортувала понад 450 тисяч тонн продовольчого зерна і ввіз зернових триває. На його думку, щоб вийти на попередньо розрахований рівень необхідно завезти ще близько 250 тисяч тонн продовольчого зерна.

При цьому Іван Кириленко наголосив, що внутрішній ринок є досить насиченим продовольчим зерном і борошном. На його думку, це підтверджується низькими (у порівнянні з очікуваними) термінами добору областями інтервенційних запасів борошна з Державного резерву, а також стійка тенденція до поступового зниження ціни на зерно, що визначилася на внутрішньому ринку.

Він уточнив, що за місяць від початку інтервенцій з Держрезерву в регіони було поставлено 35 тисяч тонн борошна за прогнозованих 70 тисячах тонн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus