УКРАЇНА

02:37

22.06

Влада

Залишки «Криворіжсталі» скуплять до вересня

0

Фонд державного майна продовжив термін пільгового продажу акцій гірничо-металургійного комбінату «Криворіжсталь» (Дніпропетровська область) до 1 вересня 2004 року. Про це повідомляє «Обком».

За повідомленням комбінату, до 1 вересня робочі групи, що приймають заявки на пільгове придбання акцій «Криворіжсталі», працюватимуть у звичайному режимі. Нагадаємо, що ФДМ почав пільговий продаж 6,98% акцій комбінату його теперішнім і колишнім працівникам, зокрема 5% – керівництву комбінату, 1,1% – рядовим працівникам, 0,88% – колишнім працівникам.

За словами інформованого джерела, акції комбінату у його працівників купують «Промінвестбанк» (саме в його відділеннях приймаються заявки на пільгове придбання акцій комбінату) і «Укрсоцбанк».

При цьому ціна купівлі 1 акції, запропонована банками, становить близько 0,75 гривні (номінал акції 1 гривня, за пільговою передплатою ціна 1 акції становить 0,5 гривні).

У червні 2004 року консорціум «Інвестиційно-металургійний союз», створений компаніями, контрольованими System Capital Management (Донецьк) і корпорацією «Інтерпайп» (Дніпропетровськ), купив у ФДМ 93,02% «Криворіжсталі» за 4260 млн. гривень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus