УКРАЇНА

00:02

25.05

Влада

Британці задоволені, що ГПУ визнала матеріали delogongadze.org

0

Національна спілка журналістів Британії привітала сьогоднішню заяву керівника прес-служби Генеральної прокуратури Сергія Руденка, в який він сказав, що Генпрокуратура визнала правдивість матеріалів, оприлюднених на сайті delogongadze.org. Про це «Громадському радіо» повідомив представник британської спілки журналістів Саймон Пірані.

«Я думаю, це добре, що таку заяву зробив представник Генеральної прокуратури України. Тому, що це означає: всі ті, хто цікавиться справою Гонгадзе, можуть читати ці документи, знаючи, що вони правдиві, що вони відображають ті події, які відбувалися під час розслідування справи українськими правоохоронними органами”, - додав Пірані. За його словами, це визнання має стати поштовхом для всього процесу розслідування та розкриття Генеральною прокуратурою справи про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе, вважають у спілці.

Нагадаємо, що сьогодні представник прес-служби Генпрокуратури Сергій Руденко сказав, що зміст протоколів допитів у справі Георгія Гонгадзе, оприлюднених на сайті delogongadze.org, відповідає реальним матеріалам справи. За його словами, слідчі, які вивчали опубліковані документи, дійшли висновку, що вони є продовженням витоку документів з матеріалів кримінальної справи. Тому цей епізод розглядатиметься в рамках кримінальної справи, порушеної Генпрокуратурою за фактом розголошення таємниці досудового слідства в британській газеті Independent. Водночас, за словами Руденка, оскільки в Інтернетi оприлюднені вiдсканованi копії протоколів, проблематично встановити точно, чи знято їх з оригінальних протоколів допиту.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus