УКРАЇНА

11:32

21.05

Влада

Антимонопольний комітет зацікавився банками

0

Найближчим часом Антимонопольний комітет має наміри перевірити факт монополізації вітчизняного ринку грошових переказів. З відповідним запитом комітет звернувся до Національного банку. Про це повідомляє «Репортер».

Керівництво Антимонопольного комітету стурбоване високими ставками, які платять клієнти за перекази своїх грошей. Зараз вони сягають 10%. Хоча нормальна плата на подібні послуги, на думку експертів, має становити тільки один чи півтора відсотка.

На сьогодні грошовими переказами займається низка великих українських банків. Крім того, цю послугу клієнтам надають міжнародні системи Western Union і Надь Грем.

В лютому Верховна Рада ухвалила рішення про те, що Антимонопольний комітет буде стежити за тим, як українські монополісти формують свої тарифи. В Антимонопольному комітеті кажуть, що вони не стежитимуть безпосередньо за ціновою динамікою, але будуть контролювати підприємства, які формують тарифи. У випадку порушення Антимонопольній комітет має наміри розслідувати причини збільшення цін.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus