УКРАЇНА

14:55

26.05

Влада

За кордон – тільки із «Зеленою картою»

0

Кабінет Міністрів дозволив власникам і користувачам транспортних засобів виїжджати в країни – учасниці міжнародної системи автострахования «Зелена карта» тільки за умови наявності страхових сертифікатів «Зелена Карта». Про це повідомляють «Українські Новини».

Відповідні зміни в Правилах перетинання державного кордону були внесені постановою Кабміну від 28 липня 2004 року №962 «Про внесення змін у деякі постанови Кабінету Міністрів України в частині забезпечення контролю за наявністю страхових сертифікатів «Зелена Карта». Аналогічної вимоги повинні також дотримувати іноземні громадяни, які є власниками або користувачами зареєстрованих в Україні транспортних засобів.

Нагадаємо, що члени Ради Бюро міжнародної системи автострахования «Зелена карта» наприкінці травня 2004 року вирішили надати Україні статус повного члена Бюро з 1 січня 2005 року. Протягом останніх 6 років Україна була перехідним членом Бюро, що не передбачає права голосу в системі «Зеленої карти».

Рада Бюро «Зеленої карти» об‘єднує моторні бюро переважної більшості європейських і деяких неєвропейських країн. Моторні бюро являють собою об’єднання страхових компаній, що займаються продажем полісів страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів.

Бюро відшкодує збитки іноземним громадянам, якщо їхній транспортний засіб застрахований у країні-члені системи «Зелена карта». Бюро також здійснює виплати потерпілим за шкоду, заподіяну не встановленим транспортом, а також шкоду, заподіяну загиблими автовласниками, котрі не мали полісів страхування.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus