УКРАЇНА

18:39

20.05

Влада

Умови приватизації «Укртелекому» змінять

0

Умови приватизації ВАТ «Укртелеком», затверджені Кабінетом Міністрів, будуть змінені. Про це заявив перший заступник міністра Кабінету Міністрів Олександр Шнипко, повідомляють «Подробности».

Планувалося, що до кінця минулого тижня Фонд держмайна оголосить конкурс з продажу держпакета акцій ВАТ «Укртелеком», однак в останньому числі газети «Відомості приватизації» ніякого офіційного оголошення про початок конкурсу так і не опублікували. Як пояснив Олександр Шнипко, розпорядження Кабміну про умови приватизації «Укртелекому» буде доопрацьовуватися. Однак він не став коментувати суть змін, лише зазначив, що умови будуть доопрацьовані з урахуванням посилення позицій України.

Нагадаємо, що відповідно до опублікованого 29 липня в «Урядовому кур’єрі» розпорядження уряду «Про затвердження уточненого плану розміщення акцій «Укртелекому», на конкурсний продаж виставляється держпакет у розмірі 42,86% акцій номінальною вартістю 2,664 млрд. гривень, у який входить 8026565487 акцій. Відповідно до цього ж розпорядження, конкурс з продажу 42,86% держпакета має завершитися до 30 вересня 2004 року. Однак тоді ж повідомили, що умови приватизації «Укртелекому» будуть доопрацьовані.

92,86% акцій ВАТ «Укртелеком» належить державі, 7,14% - продано за пільговою передплатою (2,14% акцій - у руках теперішніх і колишніх працівників «Укртелекому», 5% - консолідовані, за неофіційними даними, у компанії «Утел»).

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus