УКРАЇНА

13:11

22.05

Влада

Грач порадив Куніцину займатися господарством, а не позовами

0

Лідер кримських комуністів Леонід Грач вважає, що у голови Ради міністрів автономії Сергія Кунііцина мало шансів виграти в суді позов проти нього за публічне звинувачення в причетності до вбивства колишнього начальника Кримського управління Держкомісії з цінних паперів і фондового ринку України Володимира Тихончука. Про це повідомляє «Обком».

«Куніцин, звичайно, може подавати на мене в суд, у нього є бригада найманих адвокатів, яка, щоправда, наскільки я пам’ятаю, жодної справи не виграла, – заявив Леонід Грач. – Прем’єрові потрібно займатися ділом, проблемами господарства автономії».

Лідер кримських комуністів також заявив, що на півострові «кримінал підводить голову», але правоохоронна система «кульгає на обидві ноги». «За час існування так званої незалежної України подібним чином були вбиті дуже багато керівників, але кримінальні справи по ряду убивств навіть не були доведені до суду. Тихончук, який володів значними даними про корупцію в кримських органах влади, загинув саме на цьому «полі брані». Він не боявся привселюдно висувати претензії уряду, що тепер повинні стати предметом пильної уваги слідчих», – вважає народний депутат України.

Нагадаємо, що Тихончука застрелили з обріза у дворі власного будинку увечері 28 липня 2004 року. У зв’язку з цим Леонід Грач заявив: «На виборах 2002 року суперником Володимира Тихончука на виборчому окрузі був нинішній прем’єр Криму Сергій Куніцин. Володимир Тихончук не побоявся привселюдно, через засоби масової інформації пред’явити йому обвинувачення фінансово-економічного характеру. Ні фальсифікація результатів голосування на минулих виборах (на які Володимир Тихончук ішов як кандидат від «Блоку Грача»), ні беззаконне звільнення із займаної посади не зламали його рішучість боротися проти корупції і казнокрадства. Не викликає жодного сумніву те, що ця боротьба і стала причиною його загибелі».

Саме за це висловлення Куніцин має намір притягти Грача до відповідальності.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus