УКРАЇНА

18:46

25.06

Влада

Одеська область покаже себе полякам

0

C 3 по 5 серпня 2004 року делегація Одеської області відвідає Поморське воєводство (Республіка Польща). Візит відбудеться на запрошення маршалека Поморського воєводства Яна Козловського, - повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

Під час візиту планується підписання угод про співробітництво між Овідіопольським районом Одеської області та Тчевським повітом (Республіка Польща) і між містами Бєлгород-Дністровський і Старогард-Гданьський на виконання Стратегії українсько-польського міжрегіонального і прикордонного співробітництва.

У рамках візиту, під час ярмарку Святого Домініка, який щорічно проходить у Гданьську, 4 серпня відбудеться презентація Одеської області. Ярмарок, присвячений покровителеві торгівлі, є найбільшою торговою і культурною подією в Польщі. Щодня його відвідує близько 150 000 осіб.

Під час презентації відвідувачі ярмарку зможуть ознайомитися з продукцією підприємств, туристичним потенціалом і побачити виступи творчих колективів Одеського регіону. Підприємства – члени делегації зможуть безпосередньо працювати з такими польськими партнерами, як Норд банк, Морський університет у Гданьську, Гданьський політехнічний університет, морський порт і нафтопорт Гданьська.

За участі делегації Одеської області відбудеться церемонія передачі проекту пам’ятника дружби народів України і Польщі Генеральному консулу України в Гданьську З. Куравському. Проект був розроблений Одеською національною академією будівництва й архітектури з ініціативи української діаспори в Гданьську.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus