УКРАЇНА

06:41

27.05

Влада

Президент вважає, що приватизація в Україні має бути завершена до 2008 року

0

До кінця 2005 року повинні бути реалізовані всі пакети акцій у розмірі не менш 50%+1 акція, а до 2008 року приватизація «як широкомасштабний соціально-економічний процес перехідного етапу розвитку української економіки» повинна бути завершена. Про це йдеться в щорічному посланні Леоніда Кучми, спрямованому у Верховну Раду 17 березня, повідомляють «Подробиці».

Зокрема, йдеться про зменшення питомої ваги державного сектора до 8-10%, що сприятиме більш інтенсивному припливові капіталу в економіку України і її росту. Глава держави наголошує, що реалізація цих завдань приватизаційного процесу вимагає створення єдиної державної системи реєстрації прав на нерухоме майно, що об’єднала б реєстрацію прав на земельні ділянки й інші об’єкти нерухомого майна.

Кучма також зазначив, що необхідно негайно прийняти закони, які регулюють відносини власності, забезпечити «глибоке реформування існуючої системи корпоративного керування, створити механізми ефективного захисту прав і законних інтересів акціонерів, особливо дрібних».

З початку процесу приватизації форму власності змінили понад 90 тисяч об’єктів. Процес реформування власності здійснюється головним чином шляхом викупу і продажу на аукціоні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus