УКРАЇНА

00:51

12.12

Влада

Бродський хоче повернути смертну кару

0

Лідер партії «Яблуко», кандидат у президенти Михайло Бродський пообіцяв відновити смертну кару за тяжкі злочини у випадку перемоги на виборах. Про це повідомляють «Українські Новини».

У своїй передвиборній програмі Бродський обіцяє також скасувати податок на додаткову вартість, переглянути ставки і порядок адміністрування нових податків, а також скасувати податкові пільги «для підприємств, наближених до влади». Крім того, Бродський планує залишити податок на прибуток громадян на рівні 13% і зменшити податкові відрахування на фонд зарплати.

«Припиниться практика «зарплат у конвертах», а фінансові потоки вийдуть з «тіні» і будуть працювати на легальний сектор економіки», – сказано в програмі лідера «Яблука».

Кандидат також обіцяє встановити рівень мінімальної зарплати не нижче від розміру прожиткового мінімуму в еквіваленті 300 євро. Бродський планує збільшити в 10 разів розмір прожиткового мінімуму і включити до нього «продуктовий кошик», щорічний відпочинок, медичне обслуговування, придбання в кредит житла й автотранспорту. На думку Бродського, пенсія повинна становити не менш як 80% мінімальної зарплати.

Лідер «Яблука» має намір також переглянути в суді результати приватизації і зобов’язати власників підприємств доплатити в державний бюджет гроші, що дорівнюють реальній вартості приватизованих об’єктів. Із коштів, отриманих від приватизації, Бродський має намір повернути заборгованості вкладникам Ощадбанку СРСР.

Сорокап’ятирічний Бродський є головою партії «Яблуко» з червня 2002 року й одним з її засновників у 1999 році. Бродський був депутатом Верховної Ради 3-го скликання з березня 1998 року по березень 2002 року. З липня 1998 року до лютого 2000 року Бродський був членом Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності і боротьби з організованою злочинністю і корупцією.

Скасування смертної кари було однією з основних вимог Ради Європи після вступу України до цієї організації.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus