УКРАЇНА

23:12

19.06

Влада

Українські виробники автокомплектуючих націлилися на світовий ринок

0

Представники тридцяти українських підприємств, що роблять автомобільні запчастини і комплектуючі, провели зустріч на Запорізькому автомобільному заводі з керівництвом Всесвітньої мережі закупок General Motors – FIAT Worldwide Рurсhаsіng (GM-FIAT-WWP).

«День постачальника» - так називалася зустріч, що не випадково проходила на ЗАТ «ЗАЗ». Завод є одним із перших вітчизняних постачальників для General Motors. Досвід ЗАТ «ЗАЗ» наочно демонструє можливості для нарощування темпів виробництва для вітчизняних виробників.

Одинадцять менеджерів із Західної Європи і більше тридцяти українських керівників 28 липня обговорювали взаємні можливості, перспективи українських заводів у частині поставок автомобільних комплектуючих, запасних частин, аксесуарів і т.п. Українські учасники одержали детальну інформацію про організацію, структуру й основні принципи Служби закупок GM. Представники останньої, у свою чергу, більше довідалися про виробничі можливості вітчизняних підприємств, їхні перспективи і відзначили високу якість української продукції.

За твердженням керівництва ЗАТ «ЗАЗ», ця зустріч – один із перших позитивних наслідків дії Закону про автомобільну промисловість України: «Завдяки пільгам, які одержали наші вітчизняні виробники, вони зможуть вийти на європейський рівень виробництва, а разом з тим – і на світовий, доказом чого є сьогоднішня зустріч», - відзначив Голова правління ЗАТ «ЗАЗ» Олег Папашев.

Саме зацікавленість в українській продукції з боку General Motors – FIAT Worldwide Рurсhаsіng говорить про високий потенціал для подальшого росту вітчизняного автомобілебудування. Зовсім незабаром вітчизняні підприємства почнуть здійснювати поставки запчастин для українських заводів, підпишуть довгострокові договори про поставки своєї продукції Всесвітній мережі закупок.

Українські автомобільні комплектуючі використовуватимуться не тільки в іномарках, що збираються в Україні, але і поставлятимуться до 30 країн, де збираються найвідоміші автомобільні марки - Opel, Chevrolet, Fiat, Vauxhall, Alfa Romeo.

Радує вітчизняних виробників не тільки той факт, що General Motors працює з високоякісними комплектуючими – обсяги продажів автомобільної продукції цієї компанії дійсно вражають. Необхідно відзначити, що довгий час Україна залишалася поза зоною уваги закордонних партнерів, оскільки вітчизняні виробники не мали таких умов виходу на зовнішні ринки. Не мали б і донині, якби не втручання уряду в процес розвитку ринку – тепер, після ухвалення закону, вони зможуть відчути його позитивні результати. Це дасть можливість розвивати вітчизняне виробництво й успішно виводити його – як за обсягами, так і за якістю – на світовий рівень.

Торік General Motors продав 13,4 млн. автомобілів у 190 країнах. Усього прямі й непрямі поставки GM-FIAT-WWP становлять близько 129 млрд. дол. на рік, щодня заводи компанії GM одержують 160 тисяч найменувань запчастин від 5300 виробників з усього світу. Тепер у вітчизняних виробників з’явилася реальна можливість стати активним учасником світового автомобільного ринку.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus