УКРАЇНА

14:50

26.05

Влада

Кучма доручив владі ефективніше співробітничати з народом

0

Президент Леонід Кучма доручив владі посилити ефективність співробітництва з громадськістю. Про це йдеться в підписаному президентом Указі «Про забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», повідомили «proUA» у прес-службі глави держави.

Кучма доручив Кабінетові Міністрів запроваджувати більш ефективні форми роботи виконавчої влади з громадськістю в реалізації державної політики, а також затвердити Порядок проведення консультацій із громадськістю щодо цього питання.

Президент також зобов’язав уряд за два місяці створити при КМУ, міністерствах, центральних органах виконавчої влади, Раді Міністрів Криму, місцевих адміністраціях ради з координації заходів щодо консультацій із громадянами з формування та реалізації державної політики.

Влада має також залучити до роботи цих рад об’єднання громадян, місцеве самоврядування, засоби масової інформації і створити для них умови для роботи.

Кучма зобов’язав владу розвивати партнерські відносини між органами влади, місцевим самоврядуванням і громадськістю та забезпечити підтримку суспільно значимих громадянських ініціатив.

Відповідно до Указу, влада також має більш активно роз’ясняти через ЗМІ суть важливих рішень влади. Щорічно органи влади зобов’язані закладати в бюджетах кошти на фінансування соціологічних і наукових досліджень і моніторинг ЗМІ для вивчення громадської думки.

Державний комітет з телебачення і радіомовлення разом з Національною академією державного управління мають за місяць розробити рекомендації для влади стосовно порядку обробки пропозицій, отриманих під час консультацій із громадськістю, а також освітлених у ЗМІ.

Місцевим радам Кучма доручив вжити додаткові заходи для розширення участі громадян і об’єднань в обговоренні та вирішенні питань місцевого значення.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus