УКРАЇНА

16:24

20.05

Влада

Україна занепокоєна ситуацією у Придністров’ї

0

Україна глибоко занепокоєна подальшим загостренням ситуації в Придністров’ї, каталізатором якого стали дії тираспольської адміністрації проти діяльності шкіл, викладання в яких здійснюється молдавською мовою з використанням латинської графіки. Про це «proUA» повідомили прес-службі МЗС України.

У документі відзначається, що «Україна переконана в тому, що такі дії суперечать європейським стандартам із забезпечення прав і свобод людини та завдають шкоди перспективам досягнення остаточного врегулювання придністровської проблеми».

«Ми вважаємо неприпустимим політизацію питання, яке стосується дітей, особливо дітей-сиріт. Україна як посередник у переговорному процесі закликає тираспольську адміністрацію вжити заходів для поновлення функціонування шкіл з викладанням молдавською мовою», - йдеться в заяві прес-служби МЗС України.

Також Україна готова максимально сприяти рішенню придністровської проблеми при дотриманні суверенітету і територіальної цілісності Республіки Молдавії, наданні Придністров’ю особливого статусу, що забезпечив би високий рівень самоврядування і відповідний захист прав людини в регіоні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus