УКРАЇНА

18:31

24.05

Влада

Побиття Созіна не посварило СПУ і «Нашу Україну»

0

Львівські обласні штаби кандидатів у президенти Віктора Ющенка та Олександра Мороза обурилися з приводу побиття у Львові 29 липня довіреної особи кандидата в президенти України Олександра Мороза, першого секретаря Сихівського райкому СПУ Григорія Созіна. Про це повідомляє кореспондент «proUA» у Львові.

«Ми розцінюємо це як свідому провокацію з боку влади, мета якої - пересварити дружні політичні партії і блоки партій, що стоять на демократичних засадах розвитку», – заявили в спільній заяві керівник Львівського обласного штабу Віктора Ющенка Петро Олійник і керівник Львівського обласного штабу Олександра Мороза Євген Таліпов.

Також представники СПУ і «Нашої України» нагадали, що львівські обласні організації блоку і партії в грудні 2003 року підписали угоду про співробітництво. У рамках угоди передбачено загальну координацію зусиль у передвиборчий період.

Олійник і Таліпов також заявили, що випадок з мордобоєм довіреної особи кандидата в президенти Олександра Мороза говорить про те, що президентська влада зацікавлена, щоб відносини між блоком Ющенка і СПУ у Львівській області перейшли в конфронтацію.

«Влада зацікавлена, щоб 2 серпня в Києві так і не було підписано Угоди про чесні вибори між Віктором Ющенком й Олександром Морозом», – повідомляється в заяві штабів. Їхні представники також додали, що влада не досягла бажаного результату, а прихильники Ющенка і Мороза в регіоні будуть продовжувати координувати свою діяльність у передвиборчий період.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus