УКРАЇНА

08:01

25.05

Влада

Штаби опозиції починають контролювати вибори

0

З понеділка, 2 серпня, штаби СПУ, КПУ і «Нашої України» почнуть здійснювати громадський контроль за проведенням демократичних виборів. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Олександра Мороза.

«Підписання відповідної угоди між Віктором Ющенком і мною є розвитком домовленостей між соціалістами і штабом Петра Симоненка. Таким чином, система громадського контролю, що уже почала діяти при роботі двох штабів, тепер об’єднає всі опозиційні сили», – заявив Мороз.

Система контролю, що одержала робочу назву “За вибори без фальші”, має стати за задумом організаторів громадянською ініціативою. На думку Мороза, поки робота штабів буде проводитися на базі двосторонніх відносин соціалістів із штабами двох інших кандидатів, а потім, коли реальні кроки буде зроблено, стануть можливими і спільні виступи на підтримку демократичних виборів усіх трьох опозиційних кандидатів.

Мороз також заявив, що ініціатива “За вибори без фальші” має знайти відгук не тільки серед різних громадських сил, але і серед впливових міжнародних організацій. «У розмові зі мною представники таких впливових структур, як Європейський парламент, асамблея Ради Європи висловили готовність сприяти дотриманню громадянських прав і свобод в Україні. Президентські вибори в Україні мають відбутися без усілякої фальші і фальсифікацій. Якщо влада порушить права українців, знайдеться сила, що змусить поважати Закон», – сказав лідер соціалістів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus