УКРАЇНА

09:10

24.05

Влада

Кушнарьов хоче знати, чому він не може агітувати за Януковича

0

Голова Харківської обласної державної адміністрації, член політради Народно-демократичної партії Євгеній Кушнарьов просить Конституційний суд роз’яснити обмеження для державних службовців на участь в агітації на виборах президента.

Про це повідомляють «Українські Новини».

Кушнарьов і голова Харківської обласної ради Олексій Колісник просять КС роз’яснити пункти 1 і 15 статті 64, а також пункт 4 частини 3 статті 56 закону «Про вибори Президента України».

На думку авторів подання, у статті 64 існує правова колізія, коли в пункті 1 взагалі заборонено посадовим особам органів виконавчої влади і місцевого самоврядування брати участь у передвиборній агітації, а пункт 15 забороняє кандидатам на посаду Президента залучати цих осіб для передвиборної агітації тільки в робочий час.

У поданні також йдеться, що, відповідно до закону, Центральна виборча комісія повідомляє попередження кандидатові на посаду Президента, якщо він, обіймаючи посаду в органах виконавчої влади або місцевого самоврядування, на державних чи комунальних підприємствах, в установах, організаціях, військових формуваннях, залучав для проведення передвиборної агітації підлеглих, службовий транспорт, зв’язок, устаткування, приміщення за місцем роботи. При цьому, відзначають автори подання, не згадується час, протягом якого підлеглих використовували для агітації, що суперечить пунктові 15 статті 64.

Автори подання вважають, що ці колізії можуть суттєво вплинути на перебіг передвиборчої кампанії, оскільки, з одного боку, містить погрози необґрунтованого залучення до відповідальності кандидатів, які будуть залучати підлеглих, з іншого боку - обмежує право громадян підтримати своїх керівників, зареєстрованих кандидатами.

Як повідомлялося, Кушнарьов вважає дискримінацією заборону на участь у виборчій кампанії у вільний від роботи час.

У липні з’їзд НДП вирішив підтримати кандидатуру прем’єр-міністра Віктора Януковича в Президенти.

3 липня Україна розпочалась кампанія з виборів Президента, які відбудуться 31 жовтня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus