УКРАЇНА

09:11

24.05

Влада

Тягнибоком зацікавилась Івано-Франківська прокуратура

0

Прокурор Івано-Франківської області Ю. Юрченко викликав народного депутата України Олега Тягнибока для дачі пояснень із приводу його виступу 17 липня на горі Яворина Івано-Франківської області, повідомляє «Вголос».

Тягнибока просять з’явитися в прокуратуру 2 серпня.

Виклик надіслали урядовою телеграмою. У ній зазначено, що Івано-Франківська прокуратура проводить дослідчу перевірку.

Нагадаємо, 17 червня народний депутат, голова ВО «Воля» Олег Тягнибок, виступаючи на мітингу біля могили командира Української повстанської армії Клима Савура на Ивано-Франківщині, сказав: «Вони не боялися, як і ми зараз не повинні боятися, вони взяли автомат на шию і пішли в ті ліси, вони готувалися і боролися з москалями, боролися з німцями, боролися з жидвою та з іншою поганню яка хотіла забрати в нас нашу українську державу... Треба віддати Україну, зрештою, українцям. Ті молоді люди і ви, побілені сивинами, це і є те єдине, чого найбільше боїться москальско-жидовська мафія, яка сьогодні керує в Україні».

За ці слова Тягнибок приніс усім вибачення, хто на нього образився. Проте, із фракції «Наша Україна» його виключили.

21 липня Держкомміграції України звернувся до Генеральної прокуратури України з проханням дати правову оцінку висловленням народного депутата України Олега Тягнибока. Комітет вважає слова Олега Тягнибока такими, що мають відверто ксенофобське направлення і порушують захищені законом конституційні права громадян за етнічною ознакою.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus