УКРАЇНА

01:21

26.05

Влада

Грач пов’язав убивство Тихончука з Куніциним

0

Лідер кримських комуністів Леонід Грач після вбивства екс-керівника управління Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку в АР Крим Володимира Тихончука заявив, що останній мав політичну ворожнечу з головою Ради міністрів Криму Сергієм Куніциним. Про це повідомляє «Обком».

Зокрема Грач нагадав, що на виборах 2002 року суперником Володимира Тихончука у виборчому окрузі був нинішній прем’єр Криму Сергій Куніцин. «Володимир Тихончук не побоявся привселюдно, через засоби масової інформації пред’явити йому звинувачення фінансово-економічного характеру. Ні фальсифікація результатів голосування на минулих виборах (на яких Володимир Тихончук йшов як кандидат від «Блоку Грача» - Авт.), ні беззаконне звільнення із займаної посади не зламали його рішучість боротися з корупцією і казнокрадством. Не викликає жодного сумніву те, що ця боротьба і стала причиною його загибелі», – заявив Грач.

У свою чергу, Куніцин розцінив заяву Грача як наклепницьку і таку, що ганьбить його як людину і посадову особу. «Грач остаточно зарвався у своїх вигадках і увірував у безкарність. Я примушу його привселюдно вибачатись», - сказав Куніцин. Голова Ради міністрів АРК також сказав, що за ці звинувачення має намір притягти до суду народного депутата Леоніда Грача.

Нагадаємо, що Тихончук був убитий у Сімферополі 28 липня 2004 року: близько 22.00 біля свого будинку по вулиці Жуковського він виходив з машини «Ситроен», коли ззаду підійшов невідомий і з мисливської рушниці вистрілив йому в спину. Тихончук помер на шляху в лікарню. Міліція не виключає версії вбивства у зв’язку з професійною діяльністю Тихончука, який і в ДКЦПФР, а потім і в очолюваній ним компанії Кримський консалтинговий центр займався цінними паперами і нерухомістю.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus