УКРАЇНА

20:51

22.05

Влада

Ющенко не обіцяє реприватизації, але продаж «Криворіжсталі» перегляне

0

Віктор Ющенко не збирається проводити реприватизацію у випадку перемоги на виборах. Про це він заявив в інтерв’ю «Независимой газете».

«Переділу власності не буде. Націоналізація, деприватизация, реприватизація - виключені. Ми не маємо часу копатися в тому, що і як відбувалося в 1993-1994 роках. Потрібно підвести риску і рухатися вперед», – цитує Ющенка його прес-служба. Водночас Ющенко підкреслив, що «такі явні крадіжки держвласності як «Криворіжсталь» мають бути переглянуті згідно з законом, оскільки тут мова йде про розкрадання України». «До речі, російські бізнесмени не мають до цього жодного відношення – крадуть наші, доморослі олігархи», – сказав лідер «Нашої України».

Ющенко також пообіцяв, що його політична сила буде уважно стежити за спробою приватизувати «Укртелеком», «коли в нагальному порядку під передвиборний шумок стратегічний об’єкт хочуть прибрати до рук «свої» для нинішньої влади люди за дуже символічну суму».

Щодо російських інвестицій в українську економіку, Ющенко запевняє, що «це потрібно тільки вітати і створювати сприятливі умови для інвесторів, забезпечувати конкурентне середовище, гарантувати всім бізнесменам рівні можливості». «Для мене як економіста гроші не мають географії», – сказав він. Однак, зазначив при цьому, що нині інвестиційний клімат в Україні несприятливий. Бізнесмени, в тому числі й російські, скаржаться на недосконалу податкову систему та корупцію влади. Як приклад, Ющенко навів приватизацію «Криворіжсталі», до якої українська влада не допустила російський концерн «Северсталь». За час його прем’єрства, – згадує Ющенко, – таке було «неможливо в принципі».

За словами Ющенка, нова демократична влада докладе всіх зусиль, щоб партнерські відносини з Росією поліпшилися. «Переконаний, після жовтня 2004 року відносини з Росією дійсно стануть взаємовигідними, дружніми і стабільними. Давайте говорити відверто: Росія – це найважливіший напрямок у забезпеченні стратегічних інтересів України», - сказав він і додав, що в його виборчій програмі відносини з Росією виділені окремим пунктом. Ющенко пояснив, що не розглядає напрями зовнішньої політики в контексті «або-або». «Україні необхідно будувати рівноправні партнерські відносини і на Сході, і на Заході», – запевнив він.

Нагадаємо, на днях Віктор Ющенко абсолютно неоднозначно заявив, що “нова демократична влада не визнає факту так званої приватизації “Укртелекому”, якщо вона відбудеться в 2004 році. Так само під великим питанням для нас і юридичне визнання інших приватизаційних конкурсів”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus