УКРАЇНА

19:56

21.04

Влада

Марчук презентував «бестселер» про армію

0

Міністр оборони Євгеній Марчук сьогодні презентував Стратегічний оборонний бюлетень на період до 2015 року, що має назву «Біла книга України», повідомляє «Главред».

Представляючи видання, Марчук відзначив, що раніше збірник, який визначає реальний стан ЗСУ і напрямок їхнього реформування, був доступний тільки «одній-двом особам», але тепер «це чудо стане бестселером».

За словами Марчука, у стратегічному оборонному бюлетені чітко прописані загрози національній безпеці України, завдання держави, Збройних Сил та інших військових формувань щодо запобігання загрози національній безпеці, нейтралізації і ліквідації небезпеки.

Крім того, до «Білої книги» виписано етапи реформування ЗСУ «на кожен рік» аж до 2015-го, а також розраховано кількість їхнього фінансування.

Відповідно до бюлетеня, процес реформування Збройних Сил України відбуватиметься в два етапи: перший - до 2009, другий - до 2015 року. На першому етапі головною задачею є скорочення ЗСУ та їхня оптимізація – до 2006 року чисельність армії України становитиме 200 тис. осіб. Під час другого етапу передбачається здійснити істотне переоснащення армії новою сучасною або модернізованою технікою. Крім того, у 2015 році чисельність ЗСУ має складати не більш ніж 100 тис. осіб. Функціонально Збройні Сили будуть складатися з Об’єднаних сил швидкого реагування, Основних сил оборони і Сил підтримки.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus