УКРАЇНА

14:01

21.05

Влада

Продаж «Укртелекому» відклали в інтересах росіян?

0

У четвер, 29 липня, в офіційному виданні Фонду держмайна «Відомості приватизації» було опубліковано оголошення про проведення відкритих торгів із продажу пакета акції ВАТ «Укртелеком». Крім того, у сьогоднішньому номері газети «Урядовий Кур’єр» було опубліковано розпорядження Кабінету Міністрів (ухвалене вчора, 28 липня) про затвердження «Уточненого плану розміщення акцій ВАТ «Укртелеком».

Таким чином, приватизація «Укртелекому» офіційно стартувала. Але, як повідомило джерело у Фонді, найімовірніше розпорядження, опубліковане в «Урядовому Кур’єрі» буде анульовано, пишуть «Подробности».

Сьогодні ж прес-служба ФДМ повідомила про те, що Фонд відкликав анонс про оголошення конкурсу з продажу 42,86% акцій «Укртелекому». Яким чином буде відбуватися «відкликання» поки що не відомо.

Різкі зміни щодо продажу «Укретелекому» пов’язані з проведеною роботою менеджерів російської телекомунікаційної компанії АФК «Система», що володіє 50,4% акцій компанії «Мобільні Телесистеми» (МТС). За словами джерела у ФДМ, «Система» веде активні переговори з Адміністрацією президента України та офісом Віктора Ющенка про припинення приватизації 42,86% ВАТ «Укртелеком» і перенесення її на осінь.

МТС (якою володіє АФК «Система») раніше заявляла про свою зацікавленість у придбанні держпакета акцій «Укртелекому». Джерело в Кабінеті Міністрів припустило, що «Система», мабуть, не впевнена в своїх «зв’язках» у Фонді держмайна України для зниження ціни продажу «Укртелекому», а також не готова конкурувати з великими західними компаніями на відкритому конкурсі.

Нагадаємо, що 26 липня глава АФК «Система» Володимир Євтушенков прибув в Україну в складі делегації російських бізнесменів на зустріч президентів України і Росії в Ялту. Під час зустрічі Євтушенков у присутності президентів висловив задоволення інвестиційним кліматом в Україні, відзначивши, що, проте, певні проблеми в російських компаній ще є.

28 липня коаліція «Сила народу» поширює заяви, підписані кандидатом у президенти України Віктором Ющенком, про те, що нова демократична влада не визнає факту приватизації Укртелекому, якщо вона відбудеться в 2004 році.

29 липня ФДМУ заявив про відкликання анонса про оголошення конкурсу з продажу «Укртелекому» і оголосить його після одержання остаточного рішення уряду з цього питання.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus