УКРАЇНА

10:39

27.05

Влада

«Відомості приватизації» опублікували умови приватизації «Укртелекому»

0

Сьогодні, 29 липня, у газеті «Відомості приватизації» (офіційне видання Фонду держмайна) опубліковане оголошення про проведення відкритих торгів з продажу пакета акцій ВАТ «Укртелеком». Таким чином, ФДМ запустив офіційну приватизацію компанії.

Також у сьогоднішньому числі газети «Урядовий кур’єр» було опубліковано розпорядження Кабінету Міністрів (прийняте вчора, 28 липня) про затвердження «Уточненого плану розміщення акцій ВАТ «Укртелеком».

Але, як повідомило сьогодні агентству «УНІАН» джерело у Фонді, швидше за все, розпорядження, опубліковане в «Урядовому кур’єрі», буде анульоване.

Не виключено, що Фонд також може відкликати тираж сьогоднішнього числа «Відомостей приватизації».

План розміщення акцій ВАТ «Укртелеком» передбачає закріплення в держвласності 50%+1 акція компанії, пільговий продаж 7,14% акцій керівникам і працівникам «Укртелекому» (реалізовано в 2002 році) та продаж на відкритих торгах 42,86% акцій компанії до 30 вересня 2004 р.

Статутний фонд «Укртелекому» - 4,68 млрд. грн, номінал однієї акції - 0,25 грн. За словами голови Фонду державного майна Михайла Чечетова, стартова ціна державних 42,86% акцій компанії складе від 500 млн. дол. до 600 млн. дол. 2003 рік «Укртелеком» закінчив з чистим прибутком 616 млн. грн, доход компанії в 2003 році збільшився на 15,9% - до 5,1 млрд. грн.«Укртелеком» контролює більш як 80% ринку місцевої телефонії, обслуговуючи більше ніж 9 млн. абонентів, і володіє найрозгалуженішою первинною мережею ВОЛС загальною довжиною більш як 12 тис. км.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus