УКРАЇНА

20:18

21.04

Влада

В Україні хочуть створити державний реєстр символіки

0

Кабінет Міністрів пропонує утворити Єдиний державний реєстр символіки, що діе в Україні. Про це «proUA» повідомили у прес-службі КМУ.

До реєстру будуть занесені символіка, скорочені чи повні найменування міжнародних організацій, герби, прапори, емблеми та інші символи всіх міжнародних організацій, що діють на території України, або з якими нашою державою укладено міжнародні договори, що передбачають захист їхньої символіки або назв.

Відповідний законопроект “Про порядок використання символіки, скорочених чи повних найменувань міжнародних організацій на території України”, розроблений Мін′юстом України, ухвалено Кабінетом Міністрів та днями буде направлено до Верховної Ради України.

Міністр юстиції Олександр Лавринович зазначив, що єдиний державний реєстр пропонується утворити з метою забезпечення органів влади, місцевого самоврядування, а також юридичних та фізичних осіб достовірною інформацією щодо гербів, прапорів, емблем, а також назв міжнародних організацій, що діють в Україні. Відомості, зібрані у реєстрі, будуть відкритими.

Одночасно, запроваджується контроль за використанням символіки та назв міжнародних організацій. Така інформація буде систематизуватися спеціально уповноваженим органом та надаватися на звернення міжнародних організацій. Законопроект встановлює вимоги щодо обов’язкового отримання від міжнародних організацій дозволу на використання їхньої символіки, скорочених чи повних назв та встановлює відповідальність за порушення цього порядку.

Лавринович також повідомив, що на даний час порядок використання символіки, повних чи скорочених назв міжнародних організацій, а також їх правовий захист регулюється кількома нормативними актами. Зокрема, Паризькою конвенцією про охорону промислової власності, Законом України “Про охорону прав на знаки для товарів і послуг” та Законом України “Про рекламу”. Проте чинна законодавча база, наголосив міністр, не охоплює усю сферу цього питання.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus