УКРАЇНА

10:45

27.05

Влада

Представники Януковича побили «погромника» свого штабу

0

У середу було оприлюднено інформацію про напад на штаб кандидата в президенти Віктора Януковича в місті Прилуки Чернігівської області.

Як передає «Обком», про напад заявив на брифінгу заступ. міністра МВС України Анатолій Присяжнюк. За його словами, представники «Народного руху України» ввірвалися в штаб Януковича, «поводилися дуже нагло, забрали 49 ксерокопій передплатних аркушів та іншу документацію, що була в офісі». Він також повідомив, що «застосовуються заходи для затримки» нападників – про Лабазова, Манька і Киреева.

За версією же самих «розшукуваних», зранку у Чернігівську обласну організацію надійшла інформація, що в приміщенні державного педагогічного училища ім. Івана Франка знаходиться штаб Януковича, що веде агітацію і збір підписів на користь діючого прем’єр-міністра. А це суперечить вимозі про заборону використання державних структур і установ у виборчих кампаніях.

«Ми виїхали в одне з приміщень. Там знайшли 49 передплатних аркушів на підтримку Януковича. Коли ми спробували одержати відповідь, чому в робочий час здійснюється агітація - відповіді не було», - наголосив глава Чернігівської обласної організації Руху Віктор Лабазов. Він також повідомив, що на другому поверсі педагогічного училища вони виявили штаб Януковича: «Про те, що це дійсно штаб Януковича, свідчать розвішані плакати на стінах, графік роботи виборчої дільниці, графіки чергувань з конкретними особами, аналітичні записки про перебіг збору підписів. Як тільки ми почали фотографувати все це, записувати на диктофон, то люди, що були там накинулися на нас», - наголосив глава ЧОО НРУ.

Лабазов отримав легкі тілесні ушкодження.

Після цього Лабазов ніде не ховався, а навпаки, після цього інциденту он і Микола Киреєв наступного дня самі прийшли в міліцію для з’ясування дій працівників МВС щодо виявлених порушень Закону України «Про вибори Президента України» і щодо завданих В. Лабазову тілесних ушкоджень. Але їх самих допитали.

Унаслідок Лабазов був затриманий, а Киреєва - відпустили на підписку про невиїзд, інкримінуючи їм порушення ч.2 ст. 296 ККУ.

Зараз Віктор Лабазов знаходиться в реанімації Прилуцької міської лікарні з підозрою на мікроінфаркт.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus