УКРАЇНА

21:36

21.05

Влада

Москва і Петербург готуються до терактів

0

Близько 200-х чеченських бойовиків мають намір проникнути в Санкт-Петербург із метою організації терористичних актів. Про це, як повідомляють «Известия», було повідомлено весь особовий склад ГУВС міста. Більш того, до атаки бойовиків також готуються в Москві і у всіх великих містах Росії. У середу, 28 липня, президент Володимир Путін закликав силові відомства сконцентрувати зусилля на запобіганні терактів.

Передбачається, що терористи можуть прибувати в місто поодинці або малими групами, а потім на автомобілях, у тому числі і захоплених міліцейських, улаштувати кілька терактів. Джерело в ГУВС Петербурга повідомило також, що є імовірність, що смертники можуть з’являтися в багатолюдних місцях і відкривати вогонь по мирних жителях, а також спробувати влаштувати вибухи в пологових будинках.

Офіційні влади відмовляються коментувати інформацію про можливі теракти в Санкт-Петербурзі. Однак один з керівників Головного керування карного розшуку МВС Росії заявив «Известиям», що така небезпека дійсно є. За його словами, після нападу на Інгушетію органи безпеки усіх великих міст були приведені в стан підвищеної готовності, тому доводиться відпрацьовувати всі можливі варіанти. Крім того, після останніх подій у Воронежі була дана команда ще більш підсилити пильність. І це стосується усіх великих міст.

На думку одного з колишніх керівників загону «Град» («Група активних дій» - регіональна служба спецпризначення УФСБ), реальні бойові дії в північній столиці навряд чи можливі. «Їх просто задушать на корені. Просочитися в місто дуже важко - у тому числі й у зв’язку з оголошеною антитерористичною готовністю. Шансів на успіх такої операції нема», - наголосив він.

Як уже повідомлялося, усі петербурзькі лікарні в даний час знаходяться, по суті, у облоговому становищі, а співробітники всіх медзакладів міста проходять інструктаж і тренування за правилами поводження в надзвичайних ситуаціях. Схожа ситуація й у ряді інших регіонів Росії.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus