УКРАЇНА

08:08

23.05

Влада

КМУ затвердив умови приватизації «Укртелекому»

0

Кабінет міністрів України на засіданні 28 липня затвердив умови конкурсу з продажу 42,86% акцій національного оператора зв’язку ВАТ «Укртелеком». Про це повідомила прес-служба Фонду держмайна, повідомляє «UA TODAY».

ФДМ планує до кінця поточного тижня оголосити конкурс із продажу цього пакету акцій. Розпорядження уряду ще не надійшло у ФДМ, тому про конкретні умови конкурсу буде повідомлено пізніше, зазначили в прес-службі.

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», посилаючись на джерело у ФДМ, стартова ціна 42,86%-го пакета акцій «Укртелеком» на приватизаційному конкурсі може скласти 2533,403 млн. грн. Таку ціну було встановлено під час оцінювання зазначеного пакета акцій. «Як правило, вона і є стартовою», - відзначило джерело.

Як повідомляв раніше голова ФДМ Михайло Чечетов, завершення продажу національного оператора, відповідно до рішення комісії з приватизації «Укртелекому» під керівництвом першого віце-прем’єра, міністра фінансів Миколи Азарова, призначено на третій квартал 2004 року. Тендерний комітет із продажу підприємства очолила заступник голови ФДМ Світлана Ледомська.

Україна має намір продати 42,86% акцій ВАТ «Укртелеком» стратегічному інвесторові, після чого у власності держави залишиться контрольний пакет (50%+1 акція).

Інші 7,14% акцій були продані трудовому колективові за пільговою підпискою. ВАТ «Укртелеком» - лідер на ринку стаціонарного телефонного зв’язку України, обслуговує 9 млн. абонентів з 11 млн. жителів, що користуються стаціонарним телефонним зв’язком; володіє найбільш розгалуженою первинною мережею, у якій діють понад 12 тис. км волоконно-оптических лінії зв’язку. «Укртелеком» у першому кварталі 2004 року отримав чистий прибуток у сумі 161 млн. грн. при обсязі доходу 1,4 млрд. грн. Офіційний курс на 28 липня - 5,3163 грн./1 дол.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus