УКРАЇНА

20:51

22.05

Влада

Установлення конфіденційного зв’язку коштуватиме 960 гривень

0

Департамент спеціальних телекомунікаційних систем і захисту інформації Служби безпеки установив граничні тарифи на послуги конфіденційного зв’язку, згідно яким установка телефонного апарата конфіденційного зв’язку, підключеного до абонентської лінії, коштує 960 гривень. Відповідний наказ підписано 14 липня і вступає в дію 2 серпня, повідомляють «Українські Новини».

Згідно з наказом, користуватися послугами телефонного конфіденційного зв’язку, оренди захищених цифрових каналів зв’язку, що не комутуються, і захищеною передачею даних можуть органи державної влади і місцевого самоврядування, державні підприємства й організації, фінансовані з бюджету, а також недержавні структури, у тому числі фізичні особи.

При цьому абонплата за телефон конфіденційного зв’язку для держорганів і бюджетних організацій становить 14,7 гривні/місяць, а для юридичних і фізичних осіб 42 гривні/місяць. Перевстановлення такого телефону коштуватиме абонентам 106-320 гривень.

Плата за організацію і підключення захищеного цифрового каналу (за кожен кінцевий пункт) становить 0,816 тис. гривень для держорганів і бюджетних організацій і 2, 333 тис. гривень для інших юридичних і фізичних осіб.

Абонплата за користування таким каналом у залежності від його швидкості (від 64 Кбіт/з до 2 048 Кбіт/с) складає для держструктур від 0,705 до 5,08 тис. гривень/місяць і для юридичних і фізичних осіб від 2,016 до 14,515 тис. гривень/місяць.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus