УКРАЇНА

17:29

25.05

Влада

Вибори в Донецьку – шок для Посла Великої Британії Роберта Брінклі

0

18 березня 2004 року голова Центральної виборчої комісії України Сергій Кивалов прийняв Надзвичайного і Повноважного Посла Об’єднаного Королівства Великої Британії і Північної Ірландії в Україні пана Роберта Брінклі і 2-го секретаря Посольства Ніколь Девідсон.

Як повідомили «ЛІГАБізнесІнформ» у прес-службі ЦВК, тема розмови стосувалася підготовки президентської виборчої кампанії, співробітництва з міжнародними установами під час виборчих перегонів, підсумків проміжних виборів у 61-му виборчому окрузі (Донецька область).

Роберт Брінклі під час проміжних виборів 7 березня 2004 року перебував у Донецькій області і мав можливість безпосередньо спостерігати за процесом голосування на виборчих дільницях. «Я шокований тим, як проходили вибори в Донецькій області. На мій погляд, там відбувалося маніпулювання виборцями, зневажалися роль і участь міжнародних спостерігачів, мали місце випадки вкидання бюлетенів, – висловив свою точку зору Посол. – Відсоток тих, хто проголосував за пана Васильєва, вражає, але, на мою думку, на виборців чинили тиск, людям просто не довіряли».

«Мені дуже прикро чути сьогодні такі оцінки донецьких виборів, – відповів голова ЦВК С.Кивалов, – і я згоден, що відсоток вражаючий, але не хотів би сьогодні давати жодних оцінок з цього приводу, оскільки для нашої комісії важливий не відсоток, а процес виборів. На жаль, сьогоднішній склад ЦВК не займався підготовкою виборів у 61-му окрузі, ми підключилися лише на етапі так званого «підрахунку голосів». Для комісії дуже важливим є саме зараз детально проаналізувати всі негативні сторони для того, щоб уникнути подібних ситуацій».

Посол Р.Брінклі наголосив, що міжнародне співтовариство пильно буде спостерігати за ходом підготовки і проведенням виборів Президента України. Особливу увагу буде викликати те, як суб’єкти виборчого процесу врахують зауваження міжнародних спостерігачів на президентських виборах 1999 року і парламентських виборів 2002 року для того, щоб уникнути порушень закону під час виборів 2004 року.

С.Кивалов пояснив, що члени Центральної виборчої комісії зацікавлені в співробітництві і партнерстві зі всіма організаціями, які ставлять собі за мету здійснення контролю за проведенням виборів, оскільки саме таке співробітництво і є застереженням для тих, «хто не хоче прозорих і справедливих виборів».

  Посилання за темою:  

» Новини: Склали присягу два нових депутати

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus