УКРАЇНА

14:56

24.05

Влада

Пенсіонер відсудив у Європейському суді 3 тис. євро

0

Європейський суд з прав людини зобов’язав Україну виплатити мешканцеві Лисичанська Луганської області Вікторові Ромашову 3 тис. євро.

Як повідомляє «UA TODAY», Віктор Ромашов, 1954 року народження, зараз пенсіонер. У травні 1998 року він подав заяву до Лисичанського державного шахтобудівного управління (ДШУ) про відшкодування невиплаченої зарплати.

Комісія з трудових спорів ДШУ зобов’язала ДШУ виплатити Ромашову 8 783 гривень. Однак це рішення не було виконано в зв’язку з нестачею коштів.

У 2002 році Ромашову було виплачено 2 282 гривень на відшкодування зменшення зарплати від інфляції. У 2003 році ДШУ виплатило суму за рішенням 1998 року, але не виплатило суми за рішенням 2002 року.

Ромашов подав заяву до Європейського суду з прав людини про порушення його права на відшкодування збитків і права на справедливий розгляд справи протягом розумного строку.

Суд відзначив, що рішення від 1998 року залишалося невиконаним 5 років 5 місяців і 15 днів, і ухвалив рішення про відшкодування в розмірі 3 тис. євро одноголосно.

Нагадаємо, 21 липня Європейський суд з прав людини присудив пенсіонерові, ветерану Великої Вітчизняної війни Анатолію Шмальку з Дніпропетровська відшкодування 1 300 євро.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus