УКРАЇНА

23:11

16.02

Влада

Гірничо-металургійний комплекс розвиватимуть за програмою

0

Кабінет Міністрів затвердив державну програму розвитку і реформування гірничо-металургійного комплексу до 2011 року. Про це повідомляють «Українські Новини».

Програма визначає основні напрями розвитку технологічного і технічного рівня гірничо-металургійного комплексу, поліпшення економічних показників металургійних, сировинних і суміжних виробництв, пріоритетний напрямок науково-технічної політики, наукових досліджень, механізмів проведення заходів, передбачених програмою.

Мета програми - ефективне використання виробничого, експортного і науково-технічного потенціалу гірничо-металургійного комплексу України, визначення пріоритетних напрямів структурної перебудови галузі, реорганізації галузі, реструктуризації виробничих потужностей і технічного переоснащення.

Реалізація програми має забезпечити стабільне виробництво 31 млн. тонн прокату, 3 млн. тонн труб, 800 тис. тонн виробів.

Планується, що товарний обіг продукції чорної металургії становитиме 37,6 млрд. гривень, кольорової - 6,4 млрд. гривень.

Для реалізації програми необхідні капіталовкладення на суму близько 7 млрд. доларів, у тому числі власних коштів підприємств - 42%, інвестицій - 58%.

У результаті реалізації програми очікується також скорочення енергоємності остаточної продукції з 1,9 до 1,45 тонн умовного палива на тонну готової продукції і скорочення щорічної кількості шкідливих викидів в атмосферу на 1,05 млн. тонн, чи на 39,2%.

Нагадаємо, у квітні 2002 року Кабмін і керівники об’єднань гірничо-металургійних підприємств підписали меморандум про координацію дій з регулювання ринку металургійної продукції.

У меморандумі Кабмін зобов’язався створювати сприятливі умови для роботи підприємств гірничо-металургійного комплексу і сприяти швидкому ухваленню Радою закону, який затверджує національну програму розвитку і реформування гірничо-металургійного комплексу до 2010 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus