УКРАЇНА

21:16

24.01

матеріали по темі:

Влада

17 партій висунули кандидатів у президенти

0

17 політичних партій висунули кандидатів на посаду президента в перебігу виборчої кампанії 2004 року. Про цьому «proUA» повідомили в прес-службі Міністерства юстиції.

Як повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович, станом на 27 липня – останній термін висування кандидатів на посаду президента – процедуру засвідчення в Мін’юсту копій статутів і свідчень про реєстрацію, відповідно до закону про вибори президента, пройшли 17 політичних партій.

Засвідчені копії статутів і свідчення про реєстрацію одержали Партія регіонів, Всеукраїнське політичне об’єднання “Єдина Родина”, Слов’янська партія, Комуністична партія робітників і селян, Соціалістична партія України, Ліберально-демократична партія України „Захищена особа. Приватне – понад все!”, Комуністична партія України, Прогресивна соціалістична партія України, Організація українських націоналістів в Україні (ОУНвУ), Народний рух України за Єдність, Партія промисловців і підприємців України, Всеукраїнська партія “Нова сила”, Політична партія “громадський контроль”, Партія зелених України, Партія реабілітації народу України й Українська партія “Єдність”.

Крім того, повідомив Лавринович, „Народна партія вкладників і соціального захисту” двічі завіряла в Мін’юсті копії свого статуту і свідчення про реєстрацію через відмову Центральної виборчої комісії в реєстрації при першому висуванні кандидата від цієї партії.

Міністр юстиції нагадав, що відповідно до закону засвідчення статутних документів політичних партій відбувалося з початку виборчої кампанії – за 119 днів до виборів, і закінчилося за 95 днів до дня виборів, коли припиняється реєстрація кандидатів у президенти України.

Як повідомлялося, ЦВК зареєстрував 15 кандидатів у президенти.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus