УКРАЇНА

05:13

22.05

Влада

Львівська облрада хоче позбутися Сергія Медведчука

0

Депутати блоку “Наша Україна” готують на чергову сесію Львівської обласної ради проект рішення щодо позбавлення мандату тих депутатів, які пропустили більше половини сесійних засідань. Першим в списку депутатів-прогульників, яким загрожує це рішення, перебуває Сергій Медведчук, перший заступник голови Державної податкової адміністрації України. Про це повідомляє «Львівський портал».

Як стверджує голова львівської організації «Комітет виборців України» Роман Кошовий, ініціатива «Нашої України» про дострокове припинення повноважень депутатів, які пропустили більше половини пленарних засідань, має під собою законодавче підґрунтя, повідомляє «Контекст». Згідно зі статтею 49 Закону України «Про місцеве самоврядування», у разі пропуску депутатом протягом року більше половини пленарних засідань ради або засідань постійної комісії, невиконання ним без поважних причин рішень і доручень ради та її органів відповідна рада може звернутися до виборців з пропозицією про відкликання такого депутата у встановленому законом порядку.

Для цього повинні відбутися збори виборців, упродовж місяця ініціативна група має зібрати певну кількість підписів виборців, і вже після цього обласна рада на своєму засіданні може вирішити питання про дострокове припинення повноважень депутата-прогульника. Рішення про відкликання депутат може оскаржити в суді.

Підготовка вищезгаданого рішення на сесію облради, фактично, є продовженням протистояння Сергія Медведчука і підконтрольної йому в облраді групи “Соціальна справедливість” проти голови облради Михайла Сендака. Раніше Сергій Медведчук заявляв, що відставка Михайла Сендака є його політичною метою.

Фракція блоку “Наша Україна” у Львівській обласній раді входить до більшості разом з фракцією “Ділова Львівщина”.

Сергій Медведчук був призначений першим заступником глави Державної податкової адміністрації України 12 січня 2004 року. До цього часу він обіймав посаду голови ДПА у Львівській області.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus