УКРАЇНА

20:51

27.05

Влада

Самовисуванці штурмують ЦВК

0

Центральна виборча комісія у вівторок увечері прийняла документи до реєстрації кандидатами в президенти ще у шістьох претендентів-самовисуванців на вищу державну посаду, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Документи на реєстрацію здав Олег Крисін, 1952 року народження, директор «Науково-дослідного інформаційно-видавничого інституту «Центр демократичного соціалізму», який проживає в Києві.

Також надійшли документи від пенсіонерки 1948 року народження, голови «Асоціації багатодітних родин Донецької області» Євгенії Терехової, що проживає в Донецьку, молодшого наукового співробітника Інституту металофізики НАН України (Київ) Андрія Терукова, 1959 р.р., Василя Гордієнка, 1949 року народження, що в анкеті не вказав посаду і місце проживання.

Також до ЦВК надійшли документи від 78-літнього Олексія Єфімова, що проживає в Одесі та є головою Одеської асоціації юних екологів, та від 50-літнього Анатолія Саєнка, який працює газоелектрозварником 5 розряду і проживає в Кривому Розі.

На сьогоднішній день подали документи для реєстрації кандидатами в президенти 41 особа, зареєстровані 15, дев’ять ЦВК відмовив у реєстрації.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus