УКРАЇНА

01:49

19.06

Влада

Затверджена програма медичної реабілітації миротворців

0

Міністр оборони України Євген Марчук своїм наказом затвердив Довгострокову програму медичної реабілітації військовослужбовців миротворчих контингентів Збройних Сил України. Про це «proUA» повідомили у прес-службі Міноборони.

Цей документ було прийнято з метою вирішення питань соціального і правового захисту військовослужбовців Збройних Сил України, що виконують завдання у складі національних миротворчих контингентів.

Зокрема, Програмою передбачено проведення поглибленого обов’язкового медичного обстеження військовослужбовців, що виконували завдання у складі миротворчих контингентів, після їх повернення на Батьківщину. За результатами медичного обстеження військово-лікарські комісії здійснюватимуть розподіл миротворців на три групи: перша – ті, хто потребують стаціонарного лікування, друга – ті, хто потребують санаторно-курортного лікування, третя – ті, яким для відновлення функціонального стану і підвищення працездатності показано відпочинок.

До кінця 2006 року для проведення медичного обстеження військовослужбовців, що виконували завдання у складі миротворчих контингентів, на базі 11-го військового госпіталю (м. Ірпінь, Київська область) заплановано створити Навчально-науковий клінічний центр медичної реабілітації військовослужбовців.

Крім того, до кінця 2006 року у Вінницькому медичному центрі Військово-Повітряних Сил ЗС України, центральних військових клінічних госпіталях (міста Львів, Одеса, Севастополь) передбачається створити спеціалізовані реабілітаційні відділення для медичної реабілітації поранених та хворих військовослужбовців миротворчих контингентів.

Крім того, Програма передбачає розробку і впровадження найбільш ефективних схем щодо підвищення імунного стану та системи психофізіологічного забезпечення військовослужбовців, що виконують миротворчі завдання, дієвих санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів, а також наукове супроводження заходів з медичної реабілітації та підготовку відповідних медичних кадрів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus