УКРАЇНА

21:25

21.05

Влада

Витрати України на оборону зростуть

0

Україна збільшить витрати на оборону в наступному році порівняно з нинішнім на 22% - до 1,127 млрд доларів. Про це заявив сьогодні на зборах офіцерів Збройних сил прем’єр-міністр країни Віктор Янукович, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

Прем’єр наголосив, що торік уряд цілком профінансував усі витрати на Збройні сили, а цього року збільшив цей показник на 18% - до 921 млн доларів.

«Ми також затвердили прогнозні показники витрат із загального фонду державного бюджету на оборону на період до 2015 року на кожний рік окремо», - сказав Янукович. На його думку, тільки такий підхід дасть нам можливість не тільки гідно утримувати армію, але і забезпечити її розвиток і почати переоснащення сучасним озброєнням.

Прем’єр поставив завдання «у короткий термін» прийняти нову держпрограму реформування і розвитку Збройних сил, затвердити держпрограму розвитку озброєння і військової техніки на період до 2010 року, забезпечивши реформування армії необхідними фінансами.

«Міжнаціональні конфлікти, міжнародний тероризм, територіальні претензії є викликами нашого часу. Саме тому я впевнений, що прискорення військової реформи, модернізація Збройних сил, перетворення їх на ефективний інструмент захисту держави є, м’яко кажучи, однією з головних наших задач, що назріли», - наголосив Янукович.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus