УКРАЇНА

02:00

19.06

Влада

Росії сподобалася нова Військова доктрина України

0

Збалансований характер нової військової доктрини України відповідає інтересам Росії й України. Про це повідомляє РІА «Новости», посилаючись на повідомлення Департаменту інформації та преси Міністерства закордонних справ Російської Федерації.

МЗС Росії відзначає, що визначення основних напрямків зовнішньої політики є внутрішньою справою кожної держави. «Разом з тим, слід зазначити, що відносини Росії з Україною, з якою нас поєднують узи стратегічного партнерства і з якою неухильно поглиблюється політичний діалог, а також співробітництво в торгово-економічній сфері, мають активно розвиватися й у військово-політичній галузі», - підкреслили в зовнішньополітичному відомстві РФ.

«Позитивні тенденції і в цьому напрямку очевидні, що можна тільки вітати. У цьому зв’язку збалансований характер нової військової доктрини, безсумнівно, відповідатиме національним інтересам України, інтересам наших країн», - підкреслюється в повідомленні.

Нагадаємо, 15 липня президент України Леонід Кучма указом «Про рішення Ради національної безпеки й оборони від 6 липня «Про подальший розвиток відносин з НАТО з урахуванням результатів засідання комісії Україна - НАТО на вищому рівні 29 червня 2004 року» виключив вступ до НАТО і Європейського Союзу як кінцеві цілі політики євроатлантичної і європейської інтеграції з положень Військової доктрини.

Нова Військова доктрина України була затверджена в середині червня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus