УКРАЇНА

12:39

20.06

Влада

Прокуратура розслідує витік зі справи Ґонґадзе

0

Генеральна прокуратура України перевірятиме автентичність 180 протоколів допитів у справі вбивства журналіста Георгія Ґонґадзе, які оприлюднила в Інтернеті Національна Спілка Журналістів Британії та Ірландії. Про це заявив речник ГПУ Сергій Руденко, повідомляє «Українська служба BBC» .

У разі підтвердження автентичності документів їх буде долучено до розслідування карної справи за фактом розголошення таємниці до судового розслідування, яку вже було відкрито після публікацій у газеті Індепендент.

«На сьогодні слідчі ще не зробили висновку про те чи є ці документи автентичними. Порушено карну справу за фактом розголошення матеріалів до судового слідства і, мабудь, в рамках розслідування цієї справи і буде даватися оцінка матеріалам, опублікованим знову», заявив Руденко. І додав, що Генпрокуратура розцінює публікацію будь-яких даних до судового слідства у справі Ґонґадзе як шкоду процесу до судового слідства. «Йде витік зі справи. Чи цей випадок є витоком чи не є витоком на сьогодніщній день я сказати не можу», - наголосив Руденко.

Документи, а саме 180 протоколів допитів у справі вбивства Ґонґадзе, було вміщено на веб-сайті www.delogongadze.org за допомогою Британської Спілки Журналістів в надії, як було сказано, що вони допоможуть прозорому розслідуванню вбивства журналіста у вересні 2000-го року.

Прокуратура не підтверджує, чи була поява документів результатом витоку інформації з самої прокуратури. Прокуратура також твердить, що наразі не має інформації від МВС щодо внутрішнього розслідування причин стеження міліцією за Георгієм Ґонґадзе напередодні його викрадення.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus