УКРАЇНА

07:57

24.04

Влада

Інтеграції Росії та України заважають західні агентури

0

Президент РФ Володимир Путін вважає, що Росія та Україна в жодному разі не повинні протиставляти себе Заходу, і мають рухатися шляхом формування Єдиного економічного простору (ЄЕП). Про це Путін заявив у понеділок на зустрічі представників ділових кіл України і Росії в Криму, повідомляє РІА «Новости».

«Ми в жодному разі не повинні протиставляти себе Заходові, ми об’єктивна частина світової економічної системи», - наголосив Путін. І додав, що, поєднуючи зусилля, обидві країни підвищують конкурентноздатність.

«Це розуміємо не тільки ми, але і серйозні люди, наші партнери за «бугром» теж це розуміють. Тому їхні агентури усередині наших країн усіляко намагаються компрометувати інтеграцію Росії та України, завдати їй шкоди», - сказав Путін.

Президент РФ також відзначив, що Єдиний економічний простір не ставить політичні цілі, а служить розвиткові співробітництва економік. «Саме на це спрямовано всі наші зусилля щодо створення ЄЕП», - зазначив він.

Путін вважає за необхідне більш чітко оцінити перспективи приєднання Росії та України до Всесвітньої торговельної організації (ВТО), а також по можливості узгодити графіки просування до членства в цій організації. «Потрібно глибоко проаналізувати економічну ситуацію, що складається у світі, знаходити збалансований підхід до інтеграції російської й української економік у систему міжнародних економічних зв’язків», - сказав президент Росії.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus