УКРАЇНА

07:59

21.05

Влада

Ющенко і Мороз домовились

0

Кандидати в президенти Віктор Ющенко та Олександр Мороз погодилися координувати зусилля для забезпечення чесності та прозорості виборчого процесу. Такої домовленості кандидати досягли під час зустрічі, яка відбулася в понеділок, повідомили «proUA» у прес-службі Віктора Ющенка.

Ющенко та Мороз домовились, що проведуть свої передвиборні кампанії без використання «чорного піару», і дотримуватимуться один щодо одного «політики ненападу».

Кандидати впевнені, що спільними зусиллями вдасться забезпечити чесний підрахунок голосів та запобігти масштабній фальсифікації виборів владою.

Вони встановлять громадський контроль за виборчим процесом на всіх його етапах – починаючи з формування територіальних виборчих комісій та уточнення реального списку виборців, закінчуючи спостереженням за підрахунком голосів українськими та закордонними спостерігачами, проведенням альтернативного підрахунку голосів.

Кандидати в президенти дали доручення керівникам штабів і довіреним особам відпрацювати схеми встановлення громадського контролю за виборами і продумати механізм спільних зусиль щодо контролю за всіма етапами виборчої кампанії.

Ющенко і Мороз привітали намір КПУ взяти участь в організації спільного контролю за прозорістю виборчого процесу.

Як повідомлялось, лідер КПУ Петро Симоненко дав згоду на пропозицію Мороза щодо створення спільної системи контролю за виборами.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus