УКРАЇНА

14:27

17.01

Влада

У п’ятницю, можливо, буде новий міністр з питань ПЕК

0

У п’ятницю буде призначений новий міністр палива та енергетики України. Про це у четвер на прес-конференції заявив народний депутат, голова підкомітету з питань газової промисловості комітету з питань ПЕК Олександр Гудима, повідомляє «Оглядач».

За словами Гудими, «керівництво всіма процесами в країні здійснюється не з Кабінету Міністрів, не з Верховної Ради, а з Адміністрації Президента, тому, хто саме буде призначений на посаду міністра палива та енергетики, особливого значення не має».

Тим часом Гудима повідомив, що буде звертатися до прем’єр-міністра Віктора Януковича і новопризначеного міністра з вимогою виконати доручення Президента України Леоніда Кучми і запропонувати німецьким компаніям взяти участь у будівництві газопроводу “Богородчани-Ужгород” в рамках міжнародного газотранспортного консорціуму. Гудима підкреслив також, що він мало сподівається на те, що його пропозиції почують.

Як повідомлялося, 5 березня 2004 року президент України Леонід Кучма звільнив Сергія Єрмілова з посади міністра палива та енергетики України. Однією з причин звільнення С.Єрмілова Л.Кучма назвав неадекватність цінової політики на ринку вугілля.

С.Єрмілов був призначений міністром палива та енергетики країни 30 листопада 2002 р. З грудня 2001 року С.Єрмілов працював радником міністра палива та енергетики В.Гайдука. С.Єрмілов також очолював Мінпаливенерго з липня 2000 року по квітень 2001 року. До першого призначення міністром він працював радником прем’єр-міністра (з лютого 2000 року), з липня 1999 року по січень 2000 року - першим заступником міністра енергетики. До цього С.Єрмілов очолював енергопостачальну компанію «Крименерго».

» Новини: «Енергетична компанія України» не працюватиме до призначення міністра ПЕК

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus