УКРАЇНА

16:51

24.05

Влада

Мороз переконуватиме Ющенка і Тимошенко підтримати політреформу

0

Соціалісти будуть переконувати своїх політичних партнерів підтримати і реформу, і вибори на пропорційній основі. Таку позицію Соціалістичної партії України висловив її лідера Олександр Мороз, повідомляє УНІАН.

За словами О. Мороза, докори, що їх закидають Соцпартії і її лідеру колеги по опозиційному табору, не можна назвати обґрунтованими. Тривалий час соціалісти послідовно відстоювали необхідність проведення конституційної реформи з переходом до парламентсько-президентської республіки. «Це було одне з гасел акції «Повстань, Україно!». Ми разом у всіх регіонах України пояснювали людям, що реформа необхідна країні. І весь цей час ми робили все можливе, щоб реформа відбулася», - відзначив лідер СПУ.

Мороз також відзначив, що соціалісти не підтримували тих змін до Конституції, які могли б призвести до посилення президентської і ослаблення парламентської влади. “І добилися свого: найодіозніші пропозиції влади сьогодні знято», - наголосив він. У цьому, за словами Мороза, соціалісти були повністю єдині з колегами по опозиції: «Півтора місяці ми разом блокували роботу Верховної Ради, щоб не допустити затвердження норми про вибори Президента парламентом. Зараз цей варіант влади знехтувано, а люди обиратимуть Президента всенародно. Як ми могли не голосувати за свою позицію?!».

Торкаючись питання неузгодженості дій опозиційних сил під час ухвалення закону про пропорційні вибори, О.Мороз звернув увагу на те, що перед голосуванням опозиція виробила загальне рішення: «Ми погодили напередодні наші позиції і дійшли єдиного варіанту. Природно, що в сесійному залі ми голосували за пропорційний закон, до якого так прагнула вся опозиція, зокрема «Наша Україна» і БЮТ. На жаль, в останню хвилину наші партнери відмовилися підтримати загальну позицію щодо цього закону і не взяли участі в голосуванні». Мороз також нагадав, що винесений на голосування законопроект спільно розробляли представники фракцій КПУ, СПУ і «Нашої України».

Таким чином, позиція соціалістів була і залишається чіткою і послідовною, і не залежить від політичної ситуації і кон’юнктури, запевнив Олександр Мороз.

  Посилання за темою:  

» Новини: Конституційний суд дозволив політреформу

» Новини: Завтра стане відомо, чи відповідає політреформа Конституції

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus