УКРАЇНА

19:28

22.04

Влада

Депутати попрацюють понад норму

0

Верховна Рада України дала згоду на проведення в березні додаткового пленарного тижня. За постанову «Про внесення змін до календарного плану проведення п’ятої сесії Верховної Ради України четвертого скликання», внесену народними депутатами Олександром Морозом, Петром Симоненком і Степаном Гавришем, проголосували 263 народних депутати, не підтримали це рішення фракції «Наша Україна», БЮТ і 1 депутат з фракції НДП, повідомляє «Оглядач».

Відповідно до проекту постанови, парламентові пропонується провести 22 березня засідання Погоджувальної ради, 23 - 26 березня пленарні засідання.

Згідно з раніше затвердженим календарним планом з 22 по 26 березня народні депутати мали працювати у виборчих округах.

Відповідно до постанови, аналіз розгляду питань порядку денного п’ятої сесії Верховної Ради свідчить, що темпи законотворчої роботи парламенту на початку нинішньої сесії з різних причин були невисокими. Через це чимало законопроектів, залишившись нерозглянутими, переноситься з розкладу одного пленарного тижня на інший. Цю ситуацію найближчим часом ускладнить ще й те, що Верховній Раді доведеться повернутися до розгляду законопроекту N4000-1, відносно якого Президент застосував право вето.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus