УКРАЇНА

16:23

26.05

Влада

Кучма більше довіряє Кірпі, а не Януковичу

0

Чутки про передачу Державного комітету зв’язку та інформатизації Міністерству транспорту свідчить про те, що Кучма намагається залишити контроль за приватизацією “Укртелекому” в руках міністра транспорту Георгія Кірпи. Таку думку висловив народний депутат Ігор Гринів, повідомили «proUA» в прес-службі “Нашої України”.

На думку Гриніва, приводом до такого рішення Кучми могло стати те, що останнім часом Український державний центр радіочастот “Укрчастотнагляд”, який підпорядковується Держкомзв’язку, виділив 75 частот для донецької телекомпанії. При цьому депутат нагадав, що раніше ще одна донецька телевізійна компанія – ТРК “Україна” отримала від “Укрчастотнагляду” понад 100 частот.

“Таким чином, протягом короткого проміжку часу Янукович створив у загальнонаціональному медіа-просторі вже другу телекомпанію. Очевидно, це було зроблено без погодження з президентом. Своїми діями Янукович дав підстави говорити, що він контролює “Укрчастотнагляд”, тому Леонід Кучма вирішив перепідпорядкувати цей орган і передати його разом з Держкомзв’язку в більш надійні руки Георгія Кірпи,” – сказав Гринів.

Проте головною причиною таких структурних змін, на переконання депутата, є початок приватизації “Укртелекому”. “Зрозуміло, що для Кучми дуже важливо, щоб ця оборудка відбулася до виборів і здійснювалася під пильним оком людей, яким він може довіряти. На відміну від амбітного Януковича, Кірпа користується більшою довірою гаранта,” – заявив Ігор Гринів.

Нагадаємо, що цього тижня з’явилися чутки щодо можливого підписання найближчим часом указу президента про підпорядкування Державного комітету зв’язку та інформатизації Міністерству транспорту України. Таким чином міністерство Кірпи можуть реорганізувати в Міністерство транспорту і зв’язку.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus