УКРАЇНА

00:41

23.05

Влада

Руслана написала пояснювальну стосовно співу з Януковичем

0

Хоровий спів переможниці Євробачення-2004 поп-виконавиці Руслани з кандидатом у президенти Віктором Януковичем у Дніпропетровську був чистою випадковістю. Виявилося, що тоді прем’єр-міністр сам прийшов до неї на сцену, але більше співачка не збирається брати участь у передвиборних заходах, - повідомляє офіційний сайт Руслани.

Ще до хорового співу з прем’єром Руслана обіцяла не брати участі у передвиборній кампанії. «Не планую агітувати за або проти жодного з кандидатів. Мені, звичайно, надходили пропозиції щодо участі в передвиборних агітаційних заходах, однак усі вони були принципово відхилені», – повторила в заяві Руслана.

Що стосується єдиного випадку в Дніпропетровську, через який на Руслану посипалися звинувачення в порушенні своїх обіцянок, то, за її словами, виходить, що це не було агітацією. «Цими днями я дала два святкових концерти в Дніпропетровській області – з нагоди Дня металурга... Не став виключенням і третій концерт – в обласному центрі Дніпропетровщини, – розповіла співачка зі сторінок свого сайта. – Єдиною особливістю стало те, що за годину до виступу організатори попросили зробити приємне для присутніх і заспівати кілька рядків улюбленої пісні багатьох металургів. Зізнаюся, раніше я цієї пісні не чула, але з радістю погодилася вивчити і заспівати кілька рядків пісні».

Далі Руслана стверджує: «Вихід на сцену прем’єр-міністра України з квітами був для мене несподіваним. Усі присутні на концерті могли побачити, що все це було повною імпровізацією, а зовсім не заготовленим «агітаційним ходом». Якщо деякі автори заяв вважають, що я повинна була шарахнутися убік від прем’єр-міністра, не взяти в нього квітів або взагалі зістрибнути зі сцени, щоб не давати приводу для пліток про мою участь у передвиборній агітації, то я як артистка і просто як вихована людина ніколи собі такого не дозволю. Коли мені на сцені дарують квіти - чи прості глядачі, чи депутати, кандидати в президенти, я завжди приймаю їх із вдячністю і ніколи не вважала це «агітацією».

Однак поява різних за словами Руслани «домислів» про цей випадок змусила її піти на радикальний крок: «Заявляю, що аж до президентських виборів уникатиму виступів і публічних появ з будь-якими політичними або суспільними діячами, якщо це хоча б опосередковано можна буде пов’язати з майбутніми виборами. Єдиним виключенням будуть ділові зустрічі, пов’язані з підготовкою до «Євробачення-2005», оскільки я вважаю своїм обов’язком сприяти проведенню цього конкурсу на найвищому рівні”.

Нагадаємо, що ніколи не чутим Русланою шлягером виявилася пісня з популярного наприкінці 50-х років кінофільму «Весна на Зарічній вулиці» – «Коли весна прийде».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus