УКРАЇНА

12:33

27.05

Влада

Україні співчуває весь світ

0

На ім’я президента України продовжують надходити телеграми-співчуття в зв’язку з трагедією, що сталася на шахті ГП «Вугільна компанія «Шахта «Краснолиманська» і призвела до численних людських жертв. Про це «proUA» повідомили в прес-службі глави української держави.

У телеграмі Президента Італійської Республіки Карло Адзеліо Чампі зокрема говориться: «Трагедія, що сталася на шахті «Краснолиманська» і стала причиною численних людських жертв, сповнила мене глибоким болем. У цей скорботний час Італія разом з вашою країною з почуттям щирої дружби і солідарності. Від імені італійського народу і від себе особисто хочу виразити Вам глибокі співчуття, які прошу передати родинам загиблих».

У співчутті Президента Республіки Калмикія Кірсана Ілюмжинова зазначається: «Із глибоким болем сприйняли в Калмикії трагічну звістку про те, що 19 липня в Донецькій області на шахті «Краснолиманська» сталася аварія, яка призвела до численних людських жертв. Від себе особисто і від народу Калмикії виражаю глибокі співчуття всім рідним і близьким загиблих шахтарів».

Глава Конгресу азербайджанців України Октай Ефендієв у своїй телеграмі відзначив: «Конгрес Азербайджанців України з глибокою скорботою виражає щирі співчуття у Вашій особі всьому українському народові й родинам загиблих шахтарів на шахті «Краснолиманська».

Нагадаємо, 31 особа загинула у результаті вибуху метану і загоряння на шахті ГП «Вугільна компанія «Краснолиманська» (місто Родинське Красноармійського району). Під землею перебувало 48 гірників. 12 із них вийшли на поверхню самостійно. 5 вважаються зниклими безвісти.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus