УКРАЇНА

22:29

23.04

Влада

АП не бачить підстав для припинення будівництва «Дунай - Чорне море»

0

Адміністрація Президента не бачить підстав для розгляду питання про відміну або припинення будівництва каналу «Дунай - Чорне море». Про це в п’ятницю на брифінгу заявив заступник глави АП, керівник Головного аналітичного управління Василь Базів, - повідомляють «Українські Новини».

Разом з тим він відзначив, що українські фахівці вивчать висновок ЮНЕСКО про те, що варіант будівництва судноплавного ходу «Дунай - Чорне море» у гирлі Бистре є екологічно найшкідливішим.

Як повідомлялося, ЮНЕСКО, до світової мережі біосферних резервів якої входить Дунайський біосферний заповідник, вважає, що варіант будівництва судноплавного ходу «Дунай - Чорне море» у гирлі Бистре є екологічно найшкідливішим серед можливих варіантів будівництва.

Міністерство екології і природних ресурсів, екологічні організації і Національна Академія наук неодноразово вимагали від Міністерства транспорту відмовитися від будівництва каналу «Дунай - Чорне море» у гирлі Бистре Дунайської дельти на території Дунайського біосферного заповідника.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus