УКРАЇНА

07:52

25.05

Влада

Проти фальсифікації виборів протестуватимуть 30% виборців

0

На мітинг протесту готові вийти 28,7% українців, якщо вони будуть упевнені у фальсифікації підрахунку голосів на президентських виборах 2004 року. Про це повідомляє «УНІАН».

Як свідчать результати опитування, проведеного фондом “Демократичні ініціативи” і Центром “Социс”, 18,1% опитаних зазначили, що готові вийти на мітинг протесту, якщо будуть впевнені, що відбулася фальсифікація виборів, а 10,6% вийдуть на мітинг лише у разі, якщо переможе не той кандидат, за якого вони проголосували. Не збираються виходити на мітинги 55,5% респондентів, не визначились зі своєю позицією – 15,8%.

Якщо на президентських виборах цього року результати опитування соціологів на виборчих дільницях екзіт-пул і офіційні результати виборів будуть суттєво відрізнятися, 53,3% опитаних подумають, що відбулася фальсифікація результатів голосування. І лише 13,6% вважатимуть, що помилилися соціологи. Не змогли відповісти на це запитання 33,2% респондентів.

Коментуючи ці цифри, науковий керівник фонду “Демократичні ініціативи”, старший науковий співробітник Інституту соціології НАН України Ірина Бекешкіна зазначила, що на президентських виборах під час екзіт-пулу буде опитано близько 50 тис. виборців.

Опитування проводилося з 1 по 8 липня 2004 року за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками й охоплює всі регіони України. Всього було опитано 1200 респондентів. Похибка репрезентативності не перевищує 3%.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus